תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
חזרה למעלה
השארת הודעה מהירה
איילת גולד, מרכז לרפואה משלימה דיקור סיני בחיפה
שליחת הודעה מהירה

כך תוכלי לעזור לעצמך גם בבית!

יום ראשון 11 ספטמבר

טיפול לכאב ראש

טיפול לכאב ראש בין האצבע הראשונה לשניה בצד שהראש כואב נקודת דיקור הנקראת LI4 ישנם כמה סוגי כאבי ראש. הכאב הנפוץ ביותר הוא כזה שמתפתח למיגרנה ואז רק שינה יכולה לפתור. ישנו כאב ראש ש"מטפס עליך" כבר מהרגע הראשון שאתה קם בבוקר ותלווה אותך עד שתיקח כדור. ישנו כאב ראש שמגיע רק בגלל שהיה לך יום לחוץ בבית בעבודה או שתם משיחת טלפון. כאב ראש שבא מהתרגשות יתר לקראת בחינה או הרצאה שאתה צריך להעביר.
בואו נדבר תכלס: יש פתרון. רצוי ללחוץ על הנקודה ישר בעיקצוץ הראשון של הכאב. חכמים ילחצו באופן קבוע יום יומי ממש בשביל למנוע את הכאב הבא.

טירדות ומחשבות

טירדות ומחשבות היה לך יום מטורף, התרוצצת מחוג לחוג. הכנת, בישלת , ניקית ועכשיו את מתה לישון. את נשכבת במיטה ולא מצליחה להירדם. את כל תלאות היום את עוברת שוב במחשבות ומחשבת ומתכננת את היום של מחר ואם אפשר גם את שבוע הבא. ואת פשוט לא נרדמת.
שימי את הנייר טואלת כך בין האצבעות ותראי איך המחשבות מתפוגגות להן. אל תתפלאי אם את מתעוררת למחרת אם הנייר בין האצבעות. כן, כן את תירדמי אתו. זה עד כדי כך עובד. זה אזור שמקביל לראש ברפלקסולוגיה.

מחזור

מזל שמחזור אנחנו מקבלות רק פעם אחת בחודש.
הוא לא חייב לשתק אותך הוא לא חייב להוריד לך יום מהלימודים/עבודה
הוא לא חייב להיות סיוט של כאבים.
לחצי כאן בסיבובים עם כיוון השעון ותראי איך הכאב מתפוגג. לחכמות שבינינו – עסי את האזור כשבוע לפני המחזור יום יום. תראי איך שאם הכאב יגיע הוא יהיה הרבה יותר פחות מחודש שעבר.

לחץ וסטרס

כשפתאום משום מקום את באטרף של דברים ופתאום נגמר לך האוויר. לא , לא כי מישהו חסם לך את האוויר יותר נכון משהו. את מרגישה שבית החזה נסגר לך. את מרגישה שהעולם כבד עליך.
גם לזה יש פתרון - הורידי את הנעל ועסי את המקום. העיסוי יקל על הנשימה ויפתח את בית החזה ובעיקר יתן לך תחושה של שחרור כמו אוויר שיוצא מבלון. זהו אזור בין הריאות והחלק הריגשי ברפלקסולוגיה. ובגוף הוא מקביל לוושט.

כאבי גב

למי לא נטפס הגב לפחות פעם אחת בחייו? לי זה קרה. לא קשור למשקל, לא קשור לגנטיקה, לפעמים זה רק תנוע לא טובה. מי שיודע איך זה מרגיש זה קטסטרופה. פתאום אי אפשר לזוז ואתה יודע שזהו, אתה משותק עכשיו לכמה ימים. כל צעד יהיה מחושב היטב. על כל משימה נחשוב פעמיים. בקיצור לא כיף. אבל.... אפשר לטפל בזה ממש כשזה מתחיל ולמנוע את כל הסבל שיגיע. יקל בהחלט על הכאב. טיפול זה יהיה קצת קשה לעשות לבד כדאי לתת למשהו אחר לקרוא את הנאמר כאן. לפי התמונה אזור זה שייך לחוליות הגב. צריך לעבור עם האצבע כמו תולעת בשלושה קווים מהבוהן עד לעקב. אפשר לעסות את המקום כמה פעמים ביום אין דאגה של נזק כלל.
תגיות: טיפול ברפלקסולוגיה לכאבי ראש, לכאבי גב, לכאבי מחזור, ללחץ וסטרס

המליצו עלי

ענבל אהרון
ענבל אהרון
חייבת לפרגן.. אני מכירה את איילת גולד הרבה זמן אבל רק עכשיו באמת נזקקתי לטיפול שלה. היו לי כאבי רגליים לא מוסברים על ידי הרופאים והחלטתי שאני רוצה לנסות רפלקולוגיה. זאת הייתה החלטה טובה ונכונה. אחרי שני טיפולים אני מרגישה כמו חדשה. לא האמנתי שזה יהיה כל כך מהר. תודה איילת ❤
טל דר
טל דר
לאיילת, חיפשתי דיקור בחיפה, לאחר בירורים וחיפושים והמלצות פניתי לאיילת. מעבר לזה שהיא מקסימה וקשובה, היא גם מסבירה, עונה על שאלות ובהחלט יש שיפור משמעותי במצבי. תודה רבה
חוה הרר
חוה הרר
איילת גולד רצינית מקצועית הגעתי עם כאבים ברגל ובשורות בחרתי ברפואה משלימה של דיקור סיני רפלקסולוגיה וכוסות רוח! הכי טובה שפגשתי בחיפה! אחרי שבמשך חדשים השתמשתי הכדורים מאז הטיפולים אצל איילת גולד באינשטיין בחיפה מאז חדש ספטמבר הכל מתנהל הרוגי ללא כדורים! מאד מאד ממליצה
לירז לבקוביץ
לירז לבקוביץ
חיפשתי מטפלת בחיפה והגעתי לאיילת המהמממת, מטפלת בחסד! אני נהנית מכל טיפול והכי חשוב- מרגישה טוב יותר. בעקבותיי הגיעו אמי ואחי לטיפולים שונים ושניהם מרוצים כל כך. ממליצה בחום⭐⭐⭐
ציפי בר
ציפי בר
הבוקר ביקרתי חברה וקולגה, איילת גולד. איילת מתמחה בדיקור קוסמטי. קניתי ממנה את הלהיט החדש לטיפול עצמי. תחזוקה היא בלתי נמנעת, והכי טוב עצמית! התחדשתי!!!
עדי אסיף
עדי אסיף
איילת גולד, מטפלת מקצועית, שירותי, ואדיבה ברפלוקסולגיה ודיקור סיני. תוצאות מדהימות ומהירות בדיקור קוסמטי והצערת עור הפנים מומלצת בחום!!!
גילה פילוסוף
גילה פילוסוף
אל אילת הגעתי די מיואשת אך נחושה, נחושה לנצח את הטפיל המרגיז שדבק בי וששום תרופה קונבנציונלית לא יכלה לו. לא כדורים, לא משחות. כלום! אז הרמתי אליה טלפון וקבענו לדיקור ומישמוש רגלים (רפלקסולוגיה) מתוך החלטה שהטפיל הזה עף ממני. בהתחלה נפגשנו כל שבוע, אחכ פעם בשבועיים ועכשו, לאחר שהחלאון הלך חלף לו, פעם בשלושה שבועות. אז תודה איילת גולד
איילת גולד, מרכז לרפואה משלימה דיקור סיני בחיפה