תודה שכתבתם לי
אצור קשר בהקדם
חזרה למעלה
השארת הודעה מהירה
איילת גולד, מרכז לרפואה משלימה דיקור סיני בחיפה
שליחת הודעה מהירה

הסיבה האמיתית שרפלקסולוגיה עובדת!

יום רביעי 20 ינואר

פלאי הרפלקסולוגיה. 

קיבלתי טלפון שבוע שעבר (10.01.16) ממישהי שחיפשה רפלקסולוגיה בחיפה והגיעה אלי.

היא מספרת לי שלכלתה יש יום הולדת בשבוע שלאחר מכן ושהיא מאוד רוצה לפנק אותה בטיפול. היא התקשרה אליי כמה וכמה פעמים עד שסוף סוף מצאנו תאריך מתאים.

היום המיוחל הגיע. יום שלישי בבוקר, א' הכלה החמודה מתקשרת מלמעלה שאנחה אותה היכן מקום הקליניקה.

אני פותחת את הדלת, בחורה מתולתלת עומדת מולי. נעים מאוד אני איילת, אני א'. בואי תכנסי. 

שני דברים אני עושה בנוהל של הטיפול. ראשית מקשיבה בטלפון לטון הדיבור, לזרימת הקול, לאופן בו נאמרים הדברים, ודבר שני כשהמטופל קובע ומגיע  אני קשובה לצורת הנקישה על הדלת. האם היא חזקה, מהססת, שקטה או גסה, פעם אחת או מס' פעמים, ואז אני בוחנת את צורת ההליכה, מרושלת או איתנה, ומקשיבה לנקישות הנעל על הרצפה.

אנחנו נכנסות לחדר הטיפולים מתיישבות אחת מול השנייה. היא מתחילה לדבר ואני מקשיבה. חולצת נעליים, גרביים ונשכבת על מיטת הטיפולים.

יש לי נוהל שאלות ראשוניות שאני שואלת שנותנות לי המון מידע על המטופל.

שאלה: היכן את עובדת? אפשר לקבל המון אינפורמציה על המטופל מבחירת מקום העבודה ועל תפקידו במערכת.

תשובה: אני מרפאה בעיסוק...

אני מתחילה בטיפול ומתבוננת על כפות רגליה. אני מבחינה בשני דברים בולטים, האחד חריץ מאוד עמוק על מערכת העיכול, אם ממש לדייק על אזור פי הטבעת, והשני אזור העקב ממש קטן ביחס לשאר הרגל. אזור זה מסמל את האדמה. הבית.

שאלה: איך הקשר עם ההורים? איך היה לגדול בבית שלהם?

תשובה: אמא נפטרה כשהייתי בת 3. אני לא ממש זוכרת אותה.

ומכאן השיחה ממש התגלגלה.... שאלתי האם היא נשארה בבית עד גיל מאוחר כדי לטפל באבא או שהתחתנה בגיל מאוחר?

תשובה: התחתנתי בגיל 35. בגיל 36 הגיע בני הבכור. את הבן השני לקח לנו קצת זמן ובסוף נולד בעזרת טיפולי הפריה.

גידול הילדים מורכב מדאגה גדולה. ניכר משפת גופה ואופן שינוי טון הדיבור הפתאומי שנוכחותה של אמה חסרה מאוד וזה ניכר גם בחינוך ילדיה. הצורך לגונן ולהיות בשליטה חזק ממנה. היא גם אומרת באופן גלוי שהיא מפחדת ממוות. שלה ושל ילדיה. מה יקרה אח"כ? מי יטפל בהם....?

אביה נפטר גם הוא לפני כמה שנים ולכן המשפחה הגרעינית שלה היא כל עולמה. מה שמחבר אותי ישר לדאגה ולנתינה של חמותה שמשמשת בתקופה האחרונה דמות אם.

לאורך כל הטיפול אני מקשיבה לקולה. הוא נעים כצלצול פעמון. רך, והיא מדברת בצורה רהוטה ועדינה. מישהי שבהחלט מתאימה ל"טייפ קאסט" של מטפל. לכן ממש לא התפלאתי שאמרה שהיא מרפאה בעיסוק.

וממש בשביל "הגרנד פינאלה" של האבחון/ מפגש. יש לי תאוריה מצחיקה של חיבור בין בחירת צלצול הרינגטון בפלאפון לבין האישיות של האדם.

באמצע הטיפול צלצל הפלאפון שלה, והפלא ופלא מה היה הצלצול? נעימה של ציוץ ציפורים וקול פעמונים. מתאים בול לקולה הערב והאופי המרגיע שלה.

למרות ניסיוני הרב ברפואה משלימה אני נפעמת כל פעם מחדש מכוחה של הרפלקסולוגיה. מאפס היכרות, לשיחה בת שעה שלמה אפשר לגלות ולפתוח כל כך הרבה דלתות.

בעודי מלווה אותה אל הלובי ומשם לדלת היא עוצרת ומחבקת אותי. " תודה, תודה שגרמת לי להיפתח כך. זה לא קורה הרבה...."

אני לא יודעת אם תשוב לטיפול אבל אני כן יודעת שאת שלי עשיתי.

איזה כיף ואיזה זכות יש לי לטפל באנשים....

אני פה גם בשבילך וגם בשבילך וגם בשבילך...

איילת גולד רפואה משלימה. מטפלת בדיקור סיני , רפואה סינית ורפלקסולוגיה בחיפה. 

052-4435034 איינשטיין 107 חיפה. www.agold.co.il

תגיות: הרפלקסולוגיה ככלי אבחוני וטיפול

המליצו עלי

ענבל אהרון
ענבל אהרון
חייבת לפרגן.. אני מכירה את איילת גולד הרבה זמן אבל רק עכשיו באמת נזקקתי לטיפול שלה. היו לי כאבי רגליים לא מוסברים על ידי הרופאים והחלטתי שאני רוצה לנסות רפלקולוגיה. זאת הייתה החלטה טובה ונכונה. אחרי שני טיפולים אני מרגישה כמו חדשה. לא האמנתי שזה יהיה כל כך מהר. תודה איילת ❤
טל דר
טל דר
לאיילת, חיפשתי דיקור בחיפה, לאחר בירורים וחיפושים והמלצות פניתי לאיילת. מעבר לזה שהיא מקסימה וקשובה, היא גם מסבירה, עונה על שאלות ובהחלט יש שיפור משמעותי במצבי. תודה רבה
חוה הרר
חוה הרר
איילת גולד רצינית מקצועית הגעתי עם כאבים ברגל ובשורות בחרתי ברפואה משלימה של דיקור סיני רפלקסולוגיה וכוסות רוח! הכי טובה שפגשתי בחיפה! אחרי שבמשך חדשים השתמשתי הכדורים מאז הטיפולים אצל איילת גולד באינשטיין בחיפה מאז חדש ספטמבר הכל מתנהל הרוגי ללא כדורים! מאד מאד ממליצה
לירז לבקוביץ
לירז לבקוביץ
חיפשתי מטפלת בחיפה והגעתי לאיילת המהמממת, מטפלת בחסד! אני נהנית מכל טיפול והכי חשוב- מרגישה טוב יותר. בעקבותיי הגיעו אמי ואחי לטיפולים שונים ושניהם מרוצים כל כך. ממליצה בחום⭐⭐⭐
ציפי בר
ציפי בר
הבוקר ביקרתי חברה וקולגה, איילת גולד. איילת מתמחה בדיקור קוסמטי. קניתי ממנה את הלהיט החדש לטיפול עצמי. תחזוקה היא בלתי נמנעת, והכי טוב עצמית! התחדשתי!!!
עדי אסיף
עדי אסיף
איילת גולד, מטפלת מקצועית, שירותי, ואדיבה ברפלוקסולגיה ודיקור סיני. תוצאות מדהימות ומהירות בדיקור קוסמטי והצערת עור הפנים מומלצת בחום!!!
גילה פילוסוף
גילה פילוסוף
אל אילת הגעתי די מיואשת אך נחושה, נחושה לנצח את הטפיל המרגיז שדבק בי וששום תרופה קונבנציונלית לא יכלה לו. לא כדורים, לא משחות. כלום! אז הרמתי אליה טלפון וקבענו לדיקור ומישמוש רגלים (רפלקסולוגיה) מתוך החלטה שהטפיל הזה עף ממני. בהתחלה נפגשנו כל שבוע, אחכ פעם בשבועיים ועכשו, לאחר שהחלאון הלך חלף לו, פעם בשלושה שבועות. אז תודה איילת גולד
איילת גולד, מרכז לרפואה משלימה דיקור סיני בחיפה