כך תטפל בגוף שלך לפניי בוא החורף!

יודעים מה ההבדל בין רפואה מונעת לרפואה משלימה?

אצלנו בארץ היא משלימה, ההשלמה של טיפול קונבנציונאלי. בסין היא רפואה מונעת.

שם מגיעים לטיפול כשמרגישים טוב ולא אחרי שניסינו הכל כמו פה.

שבוע שעבר הגיעה אליי מטופלת שכבר שנים נמצאת אצלי בטיפול. הספר שלה המליץ עליי. עושה סדרת טיפולים ואז הפסקה. פעם רפלקסולוגיה, פעם עיסוי ולאחרונה גם דיקור קוסמטי.

בטיפול האחרון היא אמרה לי תוך כדי טיפול "את יודעת, הרבה יותר כיף לקבל טיפול כשלא כואב לי הגב. אני שוכבת בנחת, כלום לא כואב לי ואני ממש יכולה ליהנות ממגע ידייך." עניתי לה בפשטות " זו ממש מוסיקה לאוזניי".

כך תטפל בגוף שלך לפניי בוא החורף! - איילת גולד

אנחנו בפתחו של החורף, בתקופת מעבר, הסתיו. זה הזמן לחשוב על מחלות החורף שאנחנו פוגשים. חולשה של מערכת החיסון, שמביאה התקררות, שינוי בזמן השקיעה מוריד לנו משמעותית את רמת האנרגיה, מסתגרים בבית ונוטים פחות לפעילות גופנית.

הסתיו מביא עמו יובש רב, בשל תנאי מזג האוויר. מזכירה את מה שרשמתי במאמר אחר על סגולות שמן הקוקוס שיסייע לכם מאוד – לאחרונה פגשתי מישהי בבריכה שלא פגשתי שנים. למדנו יחד בבית ספר, ואנחנו חברות ברשת החברתית. היא נגשת אלי ואמרה "את יודעת, הטיפ שנתת על הורדת האיפור עם שמן קוקוס ולנגב את הפנים עם צמר גפן ולא עם מגבת שינה לי ממש את מראה הפנים. ירדו לי משמעותית הפצעונים." ממש שמחתי כמובן. לא ראיתי אותה שנים, ופתאום לשמוע איך טיפ קטן מסייע לאנשים אחרים.

ידוע גם שהקור והגשם משכיח מאתנו את הצורך לשתות, וכך מערכת העיכול נפגעת. היא מאיטה את קצב העיכול, דבר שגורם לעצירות. הצורך להתכרבל גורם לנו לכופף יותר את הכתפיים ולכן הישיבה והעמידה שלנו משתנה וכך נוצרים לנו כאבי ראש וצוואר תפוס. בחורף כף הרגל יותר מוזנחת, הגרביים מכסים לנו רוב היום את כפות הרגליים, מה שעלול לגרום לפטריות.

טיפול נכון בעונת המעבר יכול להעביר לכולנו את החורף ביתר קלות. זרימת הדם בגוף הכרחית לכולנו.

דיקור, רפלקסולוגיה, כוסות רוח ונרות הופי הם כלים מצוינים להכנת הגוף לחורף.

כוסות רוח הן "הוויטמין" הטובה ביותר לכאבים. נותנות מענה עכשווי ועתידי לבעיות שרירים.

רפלקסולוגיה – טיפול מצוין בכף הרגל שמזרים דם לכל הגוף ובמיוחד בחורף מזכיר לנו שיש לנו כפות רגליים.

דיקור קוסמטי ודיקור סיני או דיקור יפני פותחים את ערוצי האנרגיה לכל הגוף ומזרימים דם לערוצים החלשים.

נר הופי הינו הכלי האולטימטיבי לניקוי הסינוסים ואף סתום.

איילת גולד, 052-443-5034