כך תוכלי לעזור לעצמך גם בבית!

טיפול לכאב ראש

בין האצבע הראשונה לשניה בצד שהראש כואב נקודת דיקור הנקראת LI4 ישנם כמה סוגי כאבי ראש. הכאב הנפוץ ביותר הוא כזה שמתפתח למיגרנה ואז רק שינה יכולה לפתור. ישנו כאב ראש ש"מטפס עליך" כבר מהרגע הראשון שאתה קם בבוקר ותלווה אותך עד שתיקח כדור. ישנו כאב ראש שמגיע רק בגלל שהיה לך יום לחוץ בבית בעבודה או שתם משיחת טלפון. כאב ראש שבא מהתרגשות יתר לקראת בחינה או הרצאה שאתה צריך להעביר.

בואו נדבר תכלס: יש פתרון. רצוי ללחוץ על הנקודה ישר בעיקצוץ הראשון של הכאב. חכמים ילחצו באופן קבוע יום יומי ממש בשביל למנוע את הכאב הבא.

טיפול לכאב ראש - איילת גולד

טירדות ומחשבות

היה לך יום מטורף, התרוצצת מחוג לחוג. הכנת, בישלת , ניקית ועכשיו את מתה לישון. את נשכבת במיטה ולא מצליחה להירדם. את כל תלאות היום את עוברת שוב במחשבות ומחשבת ומתכננת את היום של מחר ואם אפשר גם את שבוע הבא. ואת פשוט לא נרדמת.

שימי את הנייר טואלת כך בין האצבעות ותראי איך המחשבות מתפוגגות להן. אל תתפלאי אם את מתעוררת למחרת אם הנייר בין האצבעות. כן, כן את תירדמי אתו. זה עד כדי כך עובד. זה אזור שמקביל לראש ברפלקסולוגיה.

טירדות ומחשבות - איילת גולד

מחזור

מזל שמחזור אנחנו מקבלות רק פעם אחת בחודש. הוא לא חייב לשתק אותך הוא לא חייב להוריד לך יום מהלימודים/עבודה הוא לא חייב להיות סיוט של כאבים.

לחצי כאן בסיבובים עם כיוון השעון ותראי איך הכאב מתפוגג. לחכמות שבינינו – עסי את האזור כשבוע לפני המחזור יום יום.
תראי איך שאם הכאב יגיע הוא יהיה הרבה יותר פחות מחודש שעבר.

מחזור - איילת גולד

לחץ וסטרס

כשפתאום משום מקום את באטרף של דברים ופתאום נגמר לך האוויר. לא , לא כי מישהו חסם לך את האוויר יותר נכון משהו. את מרגישה שבית החזה נסגר לך. את מרגישה שהעולם כבד עליך.

גם לזה יש פתרון – הורידי את הנעל ועסי את המקום. העיסוי יקל על הנשימה ויפתח את בית החזה ובעיקר יתן לך תחושה של שחרור כמו אוויר שיוצא מבלון. זהו אזור בין הריאות והחלק הריגשי ברפלקסולוגיה. ובגוף הוא מקביל לוושט.

לחץ וסטרס - איילת גולד

כאבי גב

למי לא נטפס הגב לפחות פעם אחת בחייו? לי זה קרה. לא קשור למשקל, לא קשור לגנטיקה, לפעמים זה רק תנוע לא טובה. מי שיודע איך זה מרגיש זה קטסטרופה. פתאום אי אפשר לזוז ואתה יודע שזהו, אתה משותק עכשיו לכמה ימים. כל צעד יהיה מחושב היטב. על כל משימה נחשוב פעמיים. בקיצור לא כיף. אבל….

אפשר לטפל בזה ממש כשזה מתחיל ולמנוע את כל הסבל שיגיע. יקל בהחלט על הכאב. טיפול זה יהיה קצת קשה לעשות לבד כדאי לתת למשהו אחר לקרוא את הנאמר כאן. לפי התמונה אזור זה שייך לחוליות הגב. צריך לעבור עם האצבע כמו תולעת בשלושה קווים מהבוהן עד לעקב. אפשר לעסות את המקום כמה פעמים ביום אין דאגה של נזק כלל.

כאבי גב - איילת גולד
איילת גולד, 052-443-5034