הדרך הטובה ביותר לטפל בשיער שלך

דמייני לעצמך איך תרגישי עוד חודש וחצי מעכשיו כשתרגישי שהנשירה סוף סוף מאטה את הקצב. שלא כל מקלחת הופכת לסיוט. שאפשר להעביר את היד בראש בלי שיישרו מלא שיערות, שתוכלי לעשות איזו תסרוקת שתרצי, שתוכלי שוב לפזר את השיער מבלי לחשוש שהרצפה תתמלא. להרגיש בטוחה שהכתפיים שלך לא מלאות שערות.

תארי לך שאת מעבירה את היד בשיער והוא פתאום מרגיש לך אחרת את לא ממש יודעת מה אבל זו ההרגשה. אנשים ישאלו אותך מה עשית היום? את נראית נפלא. צבעת שיער? שינית תסרוקת?
השיער שלך תוך חודש וחצי-חודשיים ייראה אחרת, הנשירה תמעט, השער יראה חזק ובריא יותר.

אחרי שלושה חודשים לא יהיה לך ספק שהטיפול עזר. לא תאמיני שבתקופה כל כך קצרה תראי שינוי.
הברק יחזור. הצבע מעט ישתנה, תרגישי כולך חיה יותר.
כיוון שנשירת השיער נוגעת באיבר הכי גבוה שלנו בגוף תראי שהזיכרון שלך משתפר. השינה שלך תהיה יותר איכותית, הפוקוס שלך ישתפר, הביטחון שלך יחזור.

הדרך הטובה ביותר לטפל בשיער שלך - איילת גולד

תארי לך שאת פוגשת את כל הרופאים והאנשים שיעצו לך לעשות טיפול כזה או אחר. לקחת תרופות כאלה ואחרות. למרוח תכשירים, לעשות ניתוחים, לסבול במשך תקופה ארוכה מכאבים. את נעמדת מול אותו יועץ ואת לא אומרת כלום. רק נכנסת לחדר ואת רואה בוודאות שהם הבחינו בשינוי ולא יודו בטעות.

תכשיר ספריי לשיער כימי כנגד ספריי טבעי לחלוטין שמכיל: קמומיל, מרווה, סירפד, רוזמרין, צמח הפוטי, פרי השרעול. טיפול שמיועד לטיפול פנימי וחיצוני יחד הנוגע לא רק לבעיה עצמה אלא לגוף כולו.

טיפול שלוקח בסך הכל 3 חודשים. שיש לו התחלה וסוף. רוב הטיפול הוא בכלל בידיים שלך. פעולה מאוד פשוטה שלוקחת 2 עד 3 דקות מזמנך.

אין עוד משחות מסריחות, אין עוד נסיעות ארוכות עד למומחה הגדול ההוא שיושב אי שם בקצה המדינה. הטיפול לא יקר ופשוט לביצוע.

בואו נדבר תכלס. איך זה עובד?
הטיפול בדיקור סיני הוא חד שבועי אצלי בקליניקה. משך הטיפול הוא כשעה. במהלך הזמן הזה אנחנו בודקים נקודות חולשה של הגוף שהביאו לנשירה – לחץ, סטרס, תזונה לקויה ועוד. לאחר אבחון לפי הדיקור היפני אני שמה מספר מועט של מחטים בגוף העוזרים בשיפור תפקודי האיברים הקשורים לשיער, שלפי הרפואה הסינית הם בדר"כ כבד, ריאות וכליות. לאחר מכן אשתמש במזורול לאורך הקרקפת כדי להזרים את הדם ממש כמו מברשת רק עם 540 מחטים קטנטנות. עכשיו תורו של הספריי.

ברגע שעור הקרקפת "פתוח" בעקבות פעולת המזורול השמנים מוחדרים פנימה. את השיער לא תחפפי באותו היום אלה רק למחרת. הספריי ימשיך לעבוד עד לחפיפה הבאה. עכשיו כשהקרקפת מוכנה אשים את המחטים במקומות בהם יש יותר דילול ובנקודות המיועדות לשיפור צמיחת השער. המחטים נמצאות בגוף במשך כ-40 דקות ובזמן הזה המוסיקה המרגיעה מכניסה אותך לשלווה ונחת. כל תלאות היום את משאירה מחוץ לדלת. לא המשכנתא, לא הילדים, לא מנהל הבנק ולא הבוס בעבודה. זה הזמן שלך עם עצמך.

ואז משוחררים הביתה בציפייה לטיפול הבא. הכי מדהים שאת ממש יכולה לעזור לעצמך בבית. את המזורול את מעבירה על השיער יום כן יום לא. אחרי ה-2-3 דקות שאת ממריצה את הדם בקרקפת ממש כמו שעשינו בקליניקה את שמה ספריי. איזה כיף לדעת שהטיפול נמשך כל השבוע. כל יום שאת עוזרת לעצמך כך הטיפול שלנו מתקדם. אנשים הולכים להחמיא לך. את תיהני מהשיפור. מהמראה החדש שלך.

אספי את השיער שלך בלי חשש. אפילו קוקו פשוט, משכי את היד וראי איזה פלא. לפני חודש וחצי היד התמלאה בשיער עכשיו רק כמה שערות בודדות…

איילת גולד, 052-443-5034